سامسونگ بیشتر از اپل اسمارت فون فروخته است

tablighat

حتی اگر علاقمند به اخبار تکنولوژی هم نباشید به احتمال فراوان خبرهای مربوط به درگیری و شکایات ۲ کمپانی سامسونگ و اپل به گوش شما خورده است.

همین موضوع باعث میشود که نتایج و عملکرد این دو کمپانی حتی بیشتر از قبل با یکدیگر مقایسه شود و یکی از بخش هایی که این ۲ کمپانی رقابت تنگاتنگی با یکدیگر دارند، بازار اسمارت فون هاست. اسمارت فون های سری گلکسی در رقابت با آیفون.

نتایج عملکرد مالی این ۲ کمپانی در ۳ ماهه سوم سال ۲۰۱۲ منتشر شد و این فرصت را به تحلیلگران داد تا بتوانند دقیق تر عملکرد این دو کمپانی را بررسی کنند. یکی از آخرین گزارشات و بررسی هایی که از عملکرد این کمپانی ها انجام شده است نشان میدهد که سامسونگ موفق شده است تقریبا ۲ برابر اپل در این سه ماهه اسمارت فون بفروش برساند و به نوعی جایگاه خود را در صدر پرفروش ترین در بخش اسمارت فون و تلفن ها همراه مستحکم تر از قبل کند.

آنالیزور مطرح Michael Morgan اعلام میکند که سامسونگ به سرعت در حال فاصله گرفتن است در حالی که رشد محصولات جدید اپل در حال کاهش میباشند. اپل برای اینکه بتواند رشد ۹۶ درصدی خود در فروش محصولات را در مقایسه با سال ۲۰۱۱ تکرار کند باید در سه ماهه چهارم بیش از ۹۴ میلیون اسمارت فون بفروش برساند.

شرکت نوکیا برای اولین بار در تاریخ این کمپانی در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۲ از نظر میزان فروش جزء ۵ برند برتر نیز قرار ندارد که باید امیدوار بود با عرضه ویندوز فون ۸ این شرکت بتواند به جایگاه واقعی خود بازگردد.

ubergizmo

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *