صفحه نمایش آیفون ۵ “پیشرفته ترین” نیست

tablighat

در رویداد معرفی اسمارت فون آیفون ۵ اپل، Phil Schiller ادعا کرد که این پرچمدار جدید iOS دارای پیشرفته ترین صفحه نمایش دنیاست. حال و بعد از گذشت مدتی از معرفی این اسمارت فون به نظر می رسد که این ادعا ممکن است درست نباشد و این عنوان در اختیار این اسمارت فون قرار نگیرد.

به تازگی یکی از طرفداران نوکیا مقایسه ای را جز به جز بین صفحه نمایش آیفون ۵ و اسمارت فون لومیا ۹۲۰ انجام داده است که براساس آن مشخص شد که واقعا صفحه نمایش آیفون ۵ در برابر صفحه نمایش پیشرفته لومیا ۹۲۰ حرفی برای گفتن ندارد، البته این به معنی بد بودن یا پایین بودن سطح کیفی صفحه نمایش آیفون ۵ نیست، بلکه این پیشرفته تر بودن و بهتر بودن صفحه نمایش لومیا ۹۲۰ را نشان می دهد.

صفحه نمایش +PureMotion HD برروی لومیا ۹۲۰ نوکیا دارای مجموعه ای از تکنولوژی تاثیرگذار و جدید می باشد و واقعا نمایش سطح بالای پیشرفته بودن این صفحه نمایش در اسلایدهای زیر مقدور نیست، اما به هر حال بعضی از ویژگی های خوب آن را مشاهده می کنید، البته در مقایسه ای با صفحه نمایش آیفون ۵.

این شاید اولین باری نباشد که یکی از ادعاهای اپل در رویداد معرفی آن رنگ واقعیت به خود نمی گیرد، اگر به یاد داشته باشید، آنها ادعا کرده بودند که این اسمارت فون (آیفون ۵) باریک ترین اسمارت فون دنیاست که البته خلاف آن ثابت شد. نظر شما در این زمینه چیست؟

صفحه نمایش آیفون 5 “پیشرفته ترین” نیست

صفحه نمایش آیفون ۵ “پیشرفته ترین” نیست

 

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *