لومیا ۹۲۰،۸۲۰،سامسونگ ATIV S یا لومیا ۹۰۰؟

tablighat

آخرین باری که نوکیا اسمارت فون ویندوز فون خود را عرضه کرد، آنها ادعا کردند که بهترین سازنده دستگاههای ویندوز فون در دنیا هستند. البته درست است که این صحبت ممکن است بدلیل رقابت اعلام شده باشد، اما در حقیقت به نظر می رسد که مقداری هم درست گفته باشند. همه ما می دانیم که تمرکز نوکیا برروی ویندوز فون است، اما مدتی پیش ما شاهد معرفی اولین دستگاه ویندوز فون ۸ توسط سامسونگ بودیم. آنها مدتی پیش از ATIV S خود رونمایی کردند، یک اسمارت فون بسیار خوب با صفحه نمایشی بزرگ و یک پردازنده که با آنچه نوکیا استفاده می کند، فرقی ندارد.

البته نوکیا بعد از معرفی این اسمارت فون زیاد شگفت زده نشد و آن را به رقابت فراخواند . امروز ما دو دستگاه جدید برای رقابت با محصول سامسونگ داریم، لومیا ۹۲۰ به همراه تکنولوژی دوربین PureView و همچنین لومیا ۸۲۰ از شرکت نوکیا. در ادامه جدول مقایسه مشخصات فنی این دو اسمارت فون به همراه ATIV S سامسونگ و البته لومیا ۹۰۰ را مشاهده می نمایید. شما کدام محصول را بهتر می دانید؟

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *