Assassin’s Creed IV:Black Flag

779 بازدید عرفان ۱۳۹۱/۱۲/۱۹ ۰


Assassin’s Creed IV:Black Flag

Assassin's Creed IV

Assassin’s Creed IV

در این نسخه ، داستان در مورد دزدان دریایی کارائیب در سال ۱۷۱۵ است . در میان این دزدان ، شما کنترل کاپیتان جوان و بی پروایی به نام Edward Kenway که یک Assassin است را دست دارید . به احتمال زیاد Edward با Connor و پدرش، Haytham رابطه ی خویشاوندی دارد . در این سری Edward را با موهای روشن و مسلح می بینم ( شمشیر مخفی ، دو تا شمشیر ، چهار تا تپانچه و شاید بیشتر ! ) .

شما همانند قسمت قبلی بازی قادر به هدایت کشتی هستید . ممکن است در قسمت ، شنا کردن در دریا کمی متفاوت تر باشد . در تریلر این بازی به جزئیات ( مثل حرکت چشم ها و موها ) نسبت به قسمت های قبلی توجه بیشتری شده بود و کیفیت کلی بهتر بود امیدوارم این قسمت از نظر داستانی قوی باشد و از نظر گرافیکی هم بازیکن را به بازی جذب کند .

این بازی در اول نوامبر در دنیا منتشر خواهد شد . شما هم اکنون می توانید این بازی را برای کامپیوتر با قیمت ۳۹٫۹۹ پوند و برای کنسول های PS3 ، Xbox و Wii U با قیمت ۵۹٫۹۹ پوند پیش خرید کنید .

همچنین شما می توانید در انیجا به تماشای تریلر جدید این بازی بپردازید.همچنین می توانید به کانال پی سی دراپ در وب سایت آپارات مراجعه کنید.

فرستادن دیدگاه »


4 − = 2