آخرین اطلاعات المپیک۲۰۱۲بروی اسمارت فونتان

tablighat

سامسونگ تاکنون کار ها و اقدامات زیادی برای ترویج المپیک ۲۰۱۲ در لندن انجام داده است.برای مثال تعدادی بنر تبلیغاتی در سطح شهر،تزیین کلید ها و کارت های هتل ها با آرم سامسونگ و یا حتی تبلیغ اسمارت فون جدید اش در برخی هتل های شهر لندن دیده شده است.همچنین برنامهChat onاین اسمارت فون هم با پرچم بریتانیا تزیین شده است.اما هم اکنون برنامه ای دیگری برای اطلاع از آخرین اخبار از المپیک ۲۰۱۲ برای این اسمارت فون های این شرکت طراحی شده است.

این نرم افزار برای شما امکاناتی از قبیل تایم و یا همان ساعت بازی مورد نظرتان،تعداد مدال های دریافت شده،رتبه بندی کشور ها بر اساس مدال ها،اخبار و هاشیه های المپیک و همچنین امکان اشتراک گذاری اطلاعات بدست آمده برای دوستان فیسبوکی شما را به ارمغان می آورد.تیم پی سی دراپ هم امید وار است که تیم ایران در این مسابقات حساس رتبه و مدال های خوب رنگینی کسب کند.

برای دریافت این نرم افزار مفید می توانید با مراجعه به گوگل پلی این نرم افزار را برای اسمارت فون سامسونگی خود دریافت کنید.

Geeky-gadgets

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *