آگوست،رونمایی از اپل آیفون ۵S

tablighat

آگوست،رونمایی از اپل آیفون ۵S

آیفون 5S

آیفون ۵S

قبلا اخبار و شایعاتی از سوی شرکت اپل منتشر شده بود که می خواستند اسمارت فون جدیدشان یعنی آیفون ۵S را در ماه ژوئن رونمایی کنند،اما امروز شایعه ای منتشر شده است که این شرکت قرار است اسمارت فون جدید خود را در ماه آگوست رونمایی کند طراحی آیفون ۵S هم به مانند آیفون۵ بوده و در طراحی آن تغییراتی صورت نگرفته است.

این سنت دیرینه ی شرکت اپل است که مانند اسمارت فون های گذشته ی خود مدل های ۳GS و ۴S را پس از مدل های ساده ی آن این اسمارت فون ها را با پردازنده ی بروز به بیرون عرضه می کند.

بر اساس گزارشی که از سوی وب سایت iMore به بیرون درز کرده،آیفون ۵S دارای یک دوربین بهتر نسبت به آیفون ۵ است و همچنین پرازنده ای سریع تر و دارای رم بیشتر.

سال گذشته آیفون ۵ در ماه سپتامبر،آیفون ۴S در ماه اکتبر سال ۲۰۱۱ رونمایی شد.قبل از آن در تابستان در ماه ژوئن ۲۰۰۷ بود که اپل آیفون را معرفی کرد و پس از آن در ژولای ۲۰۰۸ آیفون ۳G و در ژوئن ۲۰۰۹ نیز آیفون ۳GS  را رونمایی کرد همچنین آیفون ۴ را هم در ژوئن ۲۰۱۰ رونمایی کرد.

اپل هنوز به طور رسمی زمان دقیق رونمایی از آیفون ۵S را اعلام و این خبر را هم تایید نکرده است اما هنوز تا ماه آگوست باید منتظر ماند تا اطلاعات دقیق تری در اینترنت منتشر شود.

iMore

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *