آیا فیس بوک به طور کامل رفع فیلترینگ شد؟

tablighat

آیا فیس بوک به طور کامل رفع فیلترینگ شد؟

رفع فیلترینگ فیس بوک

رفع فیلترینگ فیس بوک

شنیده شده فیس‌بوک از ساعاتی پیش فیلتر نیست.آیا شما این خبر را تایید می‌کنید؟ چه شهری هستید؟

امروزه کمتر کسی را می توان پیدا کرد که از شبکه های اجتماعی سر در نیاورده باشد.شبکه های اجتماعی سایت هایی هستند که مردم در آن به گفت و گو و بحث در مورد مسایل مختلف میپردازند و در آن عکس و مطالب و خود را به اشتراک می گزارند.به تازگی در برخی شهر های ایران شبکه اجتماعی بزرگ فیس بوک از طرف برخی ISPها رفع فیلتریگ شده است.

پی سی دراپ به تمام کاربران توصیه اکید میکند که حتمن از آدرس https://www.facebook.com/ که با استفاده از SSL به این وب سایت وصل می‌شود اقدام به ورود به این شبکه‌ی اجتماعی کنند.هنوز به طور قطع نمی توان در این مورد تصمیم گرفت که آیا واقعا فیس بوک و شبکه اجتماعی های دیگر رفع فیلترینگ شده اند یا خیر؟!

رفع فیلترینگ فیس بوک

رفع فیلترینگ فیس بوک

اما گزارش ها حاکی است که برخی کاربران در شهر های مختلف با شرکت های اینترنتی مختلف توانسته اند فیس بوک و توویتر را بدون دیدن صفحه ی فیلترینگ باز کنند.

هنوز هیچ خبر رسمی از مقامات و سایت های خبری دولتی به بیرون درز نکرده است و باید منتظر بمانیم و ببینیم که موضوع از چه قرار است.در صورت مطلع شدن از اخبار جدید حتما شما را بی خبر نخواهیم گذاشت.

 

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۲ پاسخ

  1. mahdi گفت:

    من شنیدم که فیسبوکو واسه این رفع فیلتر کرده اند که کسایی که با IP ایران وارد فیسبوک میشن رو شناسایی کنند و بیان ببرنشون

  2. Mahyar گفت:

    درسته من هم شنیده ام برای شناسایی برخی افراد برای چند ساعتی رفع فیلتر شده!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *