آی مک های جدید تا ۲۰۱۳ عرضه نخواهند شد

tablighat

دیروز اپل تقریبا تمامی کامپیوتر های Mac خود را بروز کرد. ما شاهد معرفی و عرضه مک بوک پرو جدید با صفحه نمایش فوق العاده Retina بودیم، خانواده مک ایر ها و مک بوک پرو های ۲۰۱۱ نیز بروز رسانی شدند و همچنین اپل بعد از ۲ سال Mac Pro خود را با پردازنده های سریع تر وارد بازار میکند.

اما در این میان صحبتی از iMac های زیبای اپل به میان نیامد و امروز بر اساس گزارشی از David Pogue که در NYT به چاپ رسید اعلام شد که تا سال آینده میلادی، خبری از iMac های جدید نخواهد بود.

گروهی دیگر از افراد معتقدند که از دید اپل دوره کامپیوتر های خانگی یا دسکتاپ به پایان رسیده است و یکی از دلائلی که اپل در جریان کنفرانس WWDC خود توضیحی در مورد iMac ها نداد و یا مک پرو های خود را بعد از ۲ سال با حداقل آپدیت ممکن معرفی کرد همین موضوع میباشد.

از طرف دیگر اپل خیلی سریع بعد از پایان مراسم روز اول خود لیست کامپیوتر های مک پرو خود را بروز رسانی کرد و این امید را زنده نگه داشت که آنها همانند مک بوک پرو های ۱۷ اینچی به پایان عمر خود نرسیده اند. حال باید منتظر ماند و دید که آنطوری که پیش بینی و اعلام شده است iMac های جدید با طراحی متفاوت در سال ۲۰۱۳ معرفی میشوند یا نه. نظر شما در این زمینه چیست؟

NYT

pcwar

 

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *