اجرای فلش بروی مرورگر Internet Explorer 10

tablighat

اجرای فلش بروی مرورگر Internet Explorer 10

اینترنت اکسپلورر 10

اینترنت اکسپلورر ۱۰

مایکروسافت رسما خبر از عرضه آپدیتی جدید برای مرورگر Internet Explorer 10  برروی ویندوز ۸ و RT داد که پشتیبانی از فلش را برای این ویندوز ها بصورت پیش فرض به ارمغان می آورد.

در بلاگ رسمی مایکروسافت در این باره گفته شده است :

از فردا ما شروع به آپدیت کردن Internet Explorer 10 برای ویندوز ۸ و ویندوز RT میکنیم تا اجرای فایل های فلش را بصورت پیش فرض فعال سازیم. همچنین اجرای تمامی فایل های فلش بصورت پیش فرض توسط Internet Explorer 10 و بر روی کامپیوترهای خانگی ادامه خواهد داشت.

براساس تست ها و آزمایشاتی که توسط ما در چند ماهه گذشته صورت گرفته است میتوان اعلام کرد که در حال حاضر اکثر وب سایت های دارای محتوای فلش دارای هماهنگی خوبی با ویندوز برای تاچ، عمر باطری و همچنین عملکرد کلی میباشد، هرچند هنوز ممکن است تعداد محدودی از سایت ها هماهنگی کاملی با نسخه تاچ ویندوز نداشته و یا نیاز به نصب پلاگین های دیگر باشد.

از ویژگی های مرورگر Internet Explorer 10:

۱- CSS3 3-D Transforms شامل المان های Translate و Rotate و Scale در محیط های ۳D و ۲D
۲- پشتیبانی از انیمیشن های CSS3
۳- پشتیبانی از فونت های CSS3
۴- پشتیبانی از امکان Gradiant رنگ
۵- پشتیبانی از امکان CSS3 Transitions ( که برای مثلا شما می تونید یک مقدار شروع و یک مقدار پایان بهش بدید که مثلا از یک آیکون از یک جا به جای دیگه بره ! )
۶- پشتیبانی از CSS3 Text ( که شامل ویژگی های Text-Shadow و Drop-Shadow و … می شه )

Translator,Microsoft Blog

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *