احتمال عرضه‌ی عناوین منتشر شده‌ی کپکام برای “Wii U” اندک است

tablighat

بعد از عرضه‌ی کنسول خانگی جدید نینتندو، تعدادی از عناوین شرکت‌های مختلف که قبلا برای کنسول‌های مایکروسافت و سونی عرضه شده بودند به این کنسول هم آمدند. از «پیروان تاریکی ۲»، «اثر جرمی ۳» و «بتمن: شهر آرکام (ویرایش مخصوص)» می‌شود به عنوان نمونه اشاره کرد. حالا بر خلاف انتظار بسیاری، کپکام به طور ضمنی اعلام کرده است که عرضه‌ی عناوین منتشر شده‌ی این شرکت برای این کنسول، از شانس زیادی برخوردار نیست.

بر اساس گفته‌های نایب رییس شرکت کپکام «کریستین اسوینسون» در تالارهای گفتمان کپکام، طرفداران نینتندو و خریداران وی‌یو نباید انتظار عرضه‌ی عناوین کپکام را بکشند. در این دیدگاه آمده است:

“با تمام احترام نسبت به وی‌یو، ما علاقه داریم به آینده نگاه کنیم، نه به عقب. بنابراین عرضه‌ی بازی‌هایی که قبلا منتشر شده‌اند عموما از گزینه‌های روی میز به شمار نمی‌رود.”

این دیدگاه، در پاسخ به سوال یکی از علاقه‌مندان بود که پرسیده بود “آیا ممکن است کپکام عناوینی همچون رزیدنت اویل ۶ را برای وی‌یو عرضه کند؟” که به این پاسخ رسید.

نخستین بازی کپکام برای “Wii U” «شکارچی هیولا ۳» است که به تازگی با تاخیر مواجه شده و عرضه‌ی آن برای این کنسول به مارس سال جاری میلادی موکول شده است. همچنین در سپتامبر سال گذشته‌ی میلادی اسوینسون در انجمن‌های کپکام اعلام کرده بود که این شرکت، برنامه‌های بیشتری در کنار شکارچی هیولای‌ ۳ برای “Wii U” دارد که هنوز جزئیات آن‌ها اعلام نشده است. بازی تازه‌ معرفی شده‌ی این شرکت یعنی “Remember Me” هم ظاهرا قرار نیست برای این کنسول عرضه شود و خبری از آن از طرف کپکام به گوش نرسیده است.

dbazi

tablighat

عرفان

خالق من «بهشتی» دارد، نزدیک، زیبا و بزرگ؛ و «دوزخی» دارد، به گمانم کوچک و بعید؛ و در پی دلیلیست که ببخشد ما را ... «دکتر علی شریعتی»

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *