احتمال عرضه اسمارت فون ویندوز فون ۸ مایکروسافت

tablighat
احتمال عرضه اسمارت فون ویندوز فون 8 مایکروسافت

احتمال عرضه اسمارت فون ویندوز فون ۸ مایکروسافت

احتمال عرضه اسمارت فون ویندوز فون ۸ مایکروسافت

مایکروسافت به موفقیت سیستم عامل های ویندوز و ویندوز فون ۸ خود بسیار امیدوار است و به همین دلیل خود را مستقیما درگیر بازار مرتبط با آن کرده است. قبلا با تبلت های ویندوز ۸ این شرکت با نام سرفیس آشنا شده ایم، حال بنظر میرسد این کمپانی برنامه ای مشابه برای تلفن های ویندوز فون ۸ نیز در سر دارد.

با قرار گرفتن نام Microsoft Surface Phone در دیتابیس WPBench این موضوع به نوعی محتمل به نظر میرسد. هرچند بعد از عرضه تبلت مایکروسافت خیلی ها انتظار همچین روزی را میکشیدند. از طرفی نیز به نظر نمیرسد مایکروسافت اجازه دهد که امتیازات تلفن همراه خود که هنوز مشخص نیست آیا تولید آن آغاز شده است یا نه و یا این شرکت هنوز آن را معرفی نکرده است در یک وب سایت عرضه شود.

هنوز مشخص نیست که زمان عرضه یا رونمایی تلفن همراه مایکروسافت اگر عملی شود چه زمانیست، اما این شرکت سیستم عامل ویندوز ۸ خود را در ۲۶ اکتبر عرضه خواهد کرد. تاریخ عرضه ویندوز فون ۸، ۲۹ اکتبر هنوز اعلام نشده است اما با توجه به اینکه شرکت های زیادی محصولاتی با سیستم عامل جدید این شرکت در IFA رونمایی و آماده عرضه کرده اند بعید به نظر میرسد که اعلام خبر تکمیلی در این مورد زیاد طول بکشد.

gsmarena

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *