ارسال پیام صوتی بر روی شبکه های اجتماعی

tablighat

فارغ التحصیلان مدرسه انفورماتیک UPC بارسلون موفق به برنامه نویسی اپلیکشنی شدند که این امکان را به شما میدهد تا پیام های صوتی را بر روی شبکه های اجتماعی قرار دهید. این اپلیکشن که uWhisp نام دارد در واقع یک پلاگین ساده می باشد که بر روی مرورگر شما نصب میشود.

تیم برنامه نویسی این اپلیکشن یا پلاگین که اعضای آن Luri Aranda, Joan Casas, Miquel Las Heras و Miquel Puig میباشند توضیح میدهد که بعد از نصب uWhisp مسقیما بر روی فیسبوک و حساب تویتر شما به نمایش در میآید. اساسا این اپلیکشن یک ویجت بر روی مرورگر شما ایجاد میکند که از طریق آن میتوانید پیام صوتی را بر روی هر وب سایتی که بتوان بر روی آنها نوشت (مانند شبکه های اجتماعی) قرار دهید.

برنامه نویسان این اپلیکشن توضیح میدهند که هر باری که شما پیامی را رکورد میکنید، آن پیام به عنوان یک فایل صوتی دخیره میشود. uWhisp حتی این امکان را به شما میدهد تا قبل از ارسال آن به وب سایت یا شبکه اجتماعی مورد نظر آن را گوش کنید تا از اینکه پیام را دوست دارید یا صحیح است اطمینان حاصل کنید.

اگر کاربر مایل به تایید فایل صوتی ضبط شده بود، آن فایل صوتی بر روی سرور های uWhisp قرار میگیرد تا بر روی وب سایت و یا شبکه اجتماعی مورد نظر شما قرار گیرد. درواقع چیزی که بر روی شبکه اجتماعی قرار میگیرد یک لینک است که از یک پلاگین برای پخش فایل صوتی استفاده میکند. اما اگر مخاطب فایل های لازم برای پخش فایل صوتی را به صورت پیش فرض بر روی کامپیوتر خود نداشت، شما به وب سایت UWHISP منتقل میشوید تا پیام صوتی را گوش کنید.

ubergizmo

pcwar

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *