اسمارت گلاس مایکروسافت برای Xbox 360

tablighat

ظاهرا مایکروسافت در حال کار بر روی اپلیکشن جدیدی برای Xbox 360 میباشد که از آن با نام یا حداقل اسم کد “Smart Glass” یاد میشود. به گزارش خبرگزاری ها از مراسم ویژه مایکروسافت در اواخر هفته گذشته که پشت درب های بسته برگذار شد Smart Glass به کاربران اجازه میدهد تا اطلاعات را از روی اسمارت فون یا تبلت خود را از طریق Xbox 360 به تلویزیون منتقل کنند و یا به قول معروف beam کنند.

این قابلیت جدید با پلتفرم AirPlay اپل مقایسه شده است. هرچند که در اینجا اگر پایانی بر قابلیت های Smart Glass باشد شاید موضوع چندان جدیدی نباشد اما با این حال به نظر میرسد مایکروسافت در تلاش است که مخاطبان را قانع کند که شما تنها چیزی را که نیاز دارید به تلویزیون خود متصل کنید یک Xbox 360 میباشد.

رقابت و مبارزه مایکروسافت در کنفرانس E3 امسال به نوعی اثبات دوباره Xbox 360 به مصرف کنندگان میباشد که کنسولی که نزدیک به ۵ سال از عمر آن میگذرد و در مدل هایی بدون هارد خارجی،WiFi یا HDMI عرضه شده است یا همچنان به سیستم تقریبا منسوخ شده DVD متکی است میتواند در بازار ابراز قدرت کند. البته مایکروسافت برای دستیابی به هدف خود زیاد هم بدشانس نبود است چرا که سونی نیز در مسیر خود با مشکلاتی روبرو میباشد و این موضوع باعث میشود مبارزه و رقابت این دو شرکت بسیار پرهیجان تر شود.

slashgear
pcwar
tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *