اعلام نتیجه تحقیقات در مورد گلکسی اسIIIسامسونگ

tablighat

آیا به یاد دارید مدتی پیش تصاویری منتشر شد که در آن یک اسمارت فون گلکسی اس ۳ در قسمت پایین خود دچار مشکل یا بهتر بگوییم سوختگی شده بود؟ سامسونگ بعد از بروز این مشکل که در کشور ایرلند اتفاق افتاده بود، تحقیقاتی را آغاز کرد و آنها به نتایجی که در ادامه ملاحظه می نمایید دست یافتند.

شرکت سامسونگ در این زمینه قراردادی را با Fire Investigations UK یا FIUK که همان مرکز تحقیقات آتش انگلستان می باشد منعقد کرد تا به این شرکت در یافتن دلیل اصلی این مشکل کمک کنند. آنها بعد از تحقیقات خود به این نتیجه رسیدند که یک منبع خارجی تامین کننده گرما، احتمالا یک اجاق مایکروویو خانگی این مشکل را بوجود آورده است.

آنها اعلام کردند که :

تنها راهی که ممکن است بتوان به این محصول شبیه به آنچیزی که در تصاویر مشخص است آسیب وارد کرد این است که دستگاه یا بخشی از آن را در اجاق مایکروویو خانگی قرار دهیم.

بعد از انتشار این بیانیه، مالک اسمارت فون Galaxy S III که دستگاهش دچار مشکل شده بود و خبرهای بسیاری را به سمت خود کشانده بود، از موضع خود در قبال سامسونگ عقب نشینی کرد و حتی اعلام کرد که گوشی او به داخل آب افتاده بوده و “شخص دیگری” تلاش کرده تا این مشکل را حل کند، که در نتیجه آن دستگاه دچار آسیب دیدگی شده است

gsmarena

pcwar

 

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *