انتشار تصاویری از قاب جلویی Moto X

tablighat

انتشار تصاویری از قاب جلویی Moto X

اسمارت فون Moto X

اسمارت فون Moto X

همان طور که مطلع هستید شرکت موتورولا قصد دارد در یک رویداد اختصاصی از دستگاه های جدید خود پرده برداری کند و احتمال آن که در این رویداد اسمارت فون Moto X نیز به رونمایی برسد نیز وجود دارد.البته طبق شایعات دیگری نیز در خبرهای قبلی نوشته بودیم که این تلفن همراه رونمایی نخواهد شد اما امروز عکس هایی از قاب جلویی آن در اینترنت منتشر شد.

شرکت موتورولا برنامه های خود برای رونمایی از دستگاه جدید را در روز های ۱۰ و ۱۱ ژولای قرار داده است.تلفن Moto X گوشی هوشمندی است که برای اولین بار قرار است مشتری طرح اختصاصی خود را سفارش و اسمارت فون خود را تحویل بگیرد.

البته هنوز معلوم نیست که طراحی شخصی منظور همان دیزاین اسمارت فون است  ویا سخت افزار آن که با سنسور های مختلف همراه است.حال وب سایت Gforgames عکس هایی از پنل جلویی این گوشی بر روی سایت خود قرار داده است البته ما نمی توانیم تضمین کنیم که این قاب ۱۰۰درصد برای اسمارت فون Moto X باشد باید منتظر بمانیم تا در ۱۱ ژولای شرکت موتورولا از این راز پرده برداری کند.

نظر شما راجب این دستگاه چیست؟؟ به نظر شما این قاب می تواند قاب Moto X باشد؟؟؟

Geeky-Gadgets

 

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *