انتشار عکس هایی از قاب های آیفون 5 اس

انتشار عکس هایی از قاب های آیفون 5 اس

آیفون 5 اس

آیفون 5 اس

اگر چه مدیر عامل شرکت اپل، تیم کوک به صراحت گفته است که اسمارت فن جدید این شرکت از لحاظ سخت افزاری نسبت به  نسخه قبلی آن آیفون 5 دارای امکاناتی بیشتر است.هم اکنون شرکت Cupertino در حال آماده سازی خود برای این اسمارت فون جدید است.

حال به تازگی عکس هایی از قاب این اسمارت فون به بیرون درز کرده که نشان می دهد این اسمارت فون از لحاظ ظاهری کمی بزرگ تر شده است و جایگاه های میکروفن و دوربین جلوی این دستگاه کمی تغییر کرده که نسبت به نسخه قبل کوچکتر شده اند.

این اطلاعات به دست آمده از سوی وب سایت Nowhereelse.fr به بیرون درز کرده است که در سال گذشته هم قبل از رونمایی و معرفی آیفون 5 عکس هایی از قاب های این اسمارت فون را به بیرون منتشر کرد اما باز هم نمی توان نتیجه گرفت که این عکس های واقعی هستند چرا که در یک مقیاس کلی از شرکت Foxconn  گرفته شده است و به این سادگی نمی توان تصمیم گرفت که این عکس ها واقعی هستند.

الیته طبق خبر هایی از سوی شرکت اپل، آیفون 5 اس قرار است تا پاییز سال جاری به بازار عرضه شود.یکی از ویژگی هایی که احتمالا در آیفون 5 اس به کار رفته باشد سیستم عامل آن یعنی iOS 7 است که قرار است در 10ژوئن رونمایی شود.

NOWHEREELSE.FR

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *