انتشار نسخه بعدی اندروید عقب افتاد

tablighat

انتشار نسخه بعدی اندروید عقب افتاد

اندروید 5.0

اندروید ۵٫۰

شرکت بزرگ گوگل هر ساله نمایشگاهی با عنوان Google I/O را برای معرفی محصولات جدید خود برگذار می کند.امسال هم طبق عادت هر ساله شرکت گوگل قصد برگذاری  چنین رویدادی را دارد ولی ما انتظار داشتیم گوگل امسال در این رویداد بزرگ از نسخه بعدی اندروید پرده برداری کند یعنی اندروید ۵٫۰ یا همان پای لیمو ترش.

با توجه به گزارشات اخیر،اندروید ۵٫۰ پای لیمو ترش،ممکن بود در ماه آینده در رویداد Google I/O رونمایی شود،اما طبق برخی اخبار رونمایی از سیستم عامل جدید گوگل ۲ الی ۴ ماه به تعویق افتاده است.

البته این در حد یک شایعه است ولی ما امیدوار هستیم شرکت گوگل در کنفرانس Google I/O از سیستم عامل جدید خود، اندروید ۵٫۰ پرده برداری کرده و آن را در ماه May به نمایش بگذارد.گوگل قرار است کنفرانس توسعه دهندگان خود را امسال از ۱۵ تا ۱۷ می (۲۵ تا ۲۷ اردیبهشت) برگزار کند. احتمالا این مراسم طبق رسم همیشگی، بهترین مکان و زمان برای عرضه نسخه بعدی محبوب ترین سیستم عامل موبایل دنیا باشد.

همچنین شواهد حاکی از این است که موتورولا هم در این کنفرانس چیز قابل توجهی را رونمایی نمی کند. بجای آن گوگل می خواهد یک نسخه ۳۲ گیگابایتی از Nexus 4 را به همراه پشتیبانی از تکنولوژی LTE معرفی کند. قیمت این نسخه احتمالا ۳۴۹ دلار خواهد بود. قیمت نسخه ۱۶ گیگابایتی کنونی احتمالا به ۲۹۹ دلار کاهش می یابد. تولید نسخه ۸ گیگابایتی هم یا متوقف می شود و یا با کاهش قیمت مواجه می شود. همچنین گفته می شود که قرار است طراحی Nexus 4 کمی دچار تغییر شود.
 پس در اینصورت انتظارها برای اندروید ۵٫۰ و گوشی Google Motorola X بیشتر و بیشتر می شود.

 Geeky-Gadgets,Phone Arena

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *