انویدیا ۲ کارت گرافیک جدید خود را عرضه میکند

tablighat

انویدیا ۲ کارت گرافیک جدید خود را عرضه میکند

شرکت انویدیا دیروز اعلام نمود که ۲ کارت گرافیک جدید خود را که براساس ساختار کپلر طراحی و ساخته شده اند، با نام GeForce 660 و ۶۵۰ را عرضه می کند. به گفته انویدیا، کارت گرافیک Geforce GTX 650 حدود ۸ برابر بازدهی بیشتری نسبت به ۹۵۰۰ GT خواهد داشت، کارتی که دارای قیمتی ۱۰۹ دلاری و آپگریدی در بخش پشتیبانی Direct X 11 خواهد بود.

محصول دیگر انویدیا یعنی GeForce GTX 660 نیز با قیمت ۲۲۹ دلار به همراه ۲ گیگابایت رم و هسته های ۹۶۰ CUDA عرضه می شود، در این گرافیک، بخش تقویت شده GPU وجود خواهد داشت که از طرف انویدیا به گونه ای طراحی شده که بصورت اتوماتیک، کار اورکلاک کردن GPU را انجام دهد، هنگامی که بازدهی اضافه ای درخواست شود.

بازی هایی که اخیرا از Direct 11 پشتیبانی می کند شامل عناوینی از جمله Call of Duty: Black Ops, Assassin’s Creed III و World of Warcraft: Mists of Pandaria می باشند، پس اگر شما قبلا آپگریدی در یک کارت برای پشتیبانی از Direct X 11 انجام نداده اید، شاید هم اکنون زمان خوبی برای انجام این کار باشد.

venturebeat

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *