اپل به دنبال نیروهای خبره تگزاس اینسترومنتز

tablighat

همیشه استفاده از فرضت های جدید پیش آمده می تواند تاثیرگذار باشد. خبر می رسد که شرکت اپل به دنبال استخدام چند نفر از کارکنان باتجربه شرکت Texas Instruments است تا آینده ای روشن و امن را برای تولید پروسسورهای خود داشته باشد.

تگزاس اینسترومنتز به تازگی اعلام کرده بود که آنها تعدادی از نیروهای خود را از برنامه های مربوط به پردازنده ها برداشته و آنها را در بخش های دیگر بکار خواهد گرفت. شرکت TI بطور فزاینده ای با رقابت بسیار شدیدی از طرف شرکت هایی مانند سامسونگ و اپل روبرو است، شرکت هایی که پردازنده های مورد استفا ه خود را طراحی می نمایند و البته سایر بازیگران قدرتمند در تولید پروسسور مانند کوالکام و انویدیا را نمی بایست فراموش کرد.

بعلاوه، می بایست به این موضوع هم توجه کرد که بیشتر تبلت ها و اسمارت فون هایی که برروی میزان فروش بالا تمرکز کرده اند، از پروسسورهایی غیر از TI بهره می برند. همه این موضوعات TI را مجبور به انتقال تمرکز خود از این بخش به بخش های دیگر کرده است.

از سوی دیگر اپل، در بخش پردازنده های موبایل خود در حال رشد می باشد و استفاده از کارشناسان و مهندسان خبره، باتجربه و با استعداد می تواند ایده بسیار خوب و مفیدی برای این شرکت باشد. تگزاس اینسترومنتز نیز قطعا شرکتی است که تعداد بسیار زیادی از این افراد در آنجا مشغول فعالیت هستند.

این موضوع که اپل بطور مداوم به دنبال توسعه سری A پردازنده های موبایل خود می باشد، بسیار مهم است، پردازنده هایی که در دستگاههای بسیار مهمی همانند آیپد و آیفون مورد استفاده قرار می گیرند. به هر حال موقعیت خوبی در اختیار این نیروهای TI قرار گرفته است و می بایست منتظر این انتقال نیرو از TIبه اپل باشیم.

phonearena

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *