اینترنت با سرعت بالا در مدارس

tablighat

اینترنت با سرعت بالا در مدارس

اینترنت سرعت بالا

اینترنت سرعت بالا

در زمان های گذشته اینترنت تنها در دسترس مهندسان و اشخاصی بود که با این تکنولوژی آشناییت کامل داشته و از طریق آن با هم ارتباط بر قرار می کردند.پس از آن کمی اینترنت فراگیر شد و به سازمان های دولتی مختلف در سراسر جهان رسید و ادارات می توانستند از آن استفاده کنند.

اما امروزه شاهد آن هستیم که اینترنت در سرتاسر این کره ی خاکی همیشه و همه جا در دسترس می باشدبه طوری که عده ای از مردم بیشتر کارهایشان را به صورت اینترنتی انجام می دهند.حال با گذشت چندی از این تکنولوژی باید به فکر بالا بردن سرعت آن باشیم.

رییس جمهور ایالت متحده ی آمریکا، آقای اوباما در یک سخنرانی در دبیرستانی در Mooresville،این وعده را به شهروندان آمریکایی مبنی بر افزایش پهنای باند و سرعت اینترنت مدارس آمریکا را داده است. باراک اوباما در ادامه ی صحبت های خود به این مسئله اشاره کرده است که در تمام مدارس از تکنولوژی وای فای استفاده خواهد شد.این قول را هم داد که افزایش سرعت اینترنت را تا سال ۲۰۱۸  به اتمام می رساند.

البته این بلند پروازی ها نیز دارای هزینه هایی می باشد.هزینه های آموزشی خود به نوعی بالا هستند نهیه وسایل آموزشی نیز در جای خود مبالغی بالایی دارد اما در هر صورت با کنترل برخی هزینه ها می توان به این رویای شیرین رسید.

ما امیدواریم در مدارس ایران هم اینترنت در دسترس تمام دانش آموزان قرار گیرد چرا که امروزه از طریق این شبکه بزرگ می توان به دست آورد های بزرگ، تبادل اطلاعات با دانش آموزان دیگر کشور ها و…. استفاده کرد.

Geeky-Gadgets

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *