بابل نرم افزار جدید گوگل برای چت تصویری

tablighat

بابل نرم افزار جدید گوگل برای چت تصویری

Google bubble

Google bubble

گفته شده که می‌توان در گوگل کروم، گوگل پلاس، جیمیل، اندروید و iOS از بابل استفاده کرد، بنابراین فرقی نمی‌کند که کاربر کدام پلتفرم باشید، در هر صورت می‌توانید ارسال پیام بی‌واسطه را تجربه کنید. علاوه بر این شایع شده که در حال حاضر بابل در مراحل آزمایش داخلی سازنده به سر می‌برد و روی ۵ پلتفرم مذکور تست می‌شود. در مورد دیگر سیستم عامل‌ها مثل سیستم عامل کمپانی موزیلا برای گوشی‌های همراه چیزی گفته نشده اما امکان عرضه‌ی بابل برای این پلتفرم، به کلی رد نشده است.

بنابر شایعات امکانات بابل به صورت زیر است:

  • همه‌جا و از طریق پلتفرم‌های مختلف می‌توان به لیست گفت‌وگو دسترسی پیدا کرد.
  • واسط کاربری جدیدی مبتنی بر محاوره
  • مکالمه گروهی پیشرفته
  • قابلیت ارسال تصاویر
  • بهبود اطلاع‌رسانی‌ها در پلتفرم‌های مختلف

با ترکیب تمام سرویس‌های گفته شده، احتمالاً یک نرم‌افزار خوب و کامل برای دسکتاپ و وسایل همراه به دست می‌آید. یکی از قابلیت‌های بی‌همتای بابل دسترسی به لیست مکالمات در همه‌جا است، به عبارت دیگر تمام پیام‌هایی که می‌فرستید و دریافت می‌کنید، بین پلتفرم‌های مختلفی که استفاده می‌کنید همگام‌سازی می‌شوند و از طریق هر کدام که به اینترنت متصل شوید، به آنها دسترسی خواهید داشت.

با جست‌وجو در اینترنت و البته پلی‌استور گوگل متوجه می‌شوید که یک نرم‌افزار جهانی دیگر به نام بابل هم برای چت وجود دارد، لذا نتیجه می‌گیریم که شاید بابل یک نام رمز بین‌المللی است.

فعلاً گوگل هیچ حرف و بیانیه‌ی رسمی در مورد این سرویس منتشر نکرده و تمام شایعات در هاله‌ای از ابهام به سر می‌برند.

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *