بازی هیجان انگیز Subway Surfers

tablighat
بازی SubwaySurfer

بازی SubwaySurfers

بازی هیجان انگیز Subway Surfers

Subway Surfers یک بازی در قالب اجرای سبک که در آن شما را مجبور به فرار از یک بازرس راه آهن عصبانی،به دلیل رسم تصاویر گرافیکی بروی قطارها هستید.

هدف بازی Subway Surfers بسیار ساده است.شما به طور خودکار با لمس کردن صفحه نمایش و حرکت قطارها،موانع سر راه مانند قطارها و سکو ها و… را با فرز و چرخ دستی رد کنید.در طول مسیر شما نیاز به جمع آوری سکه هایی دارید که در برخی حالات با داشتن آهن ربا،تخته شناور و یا بسته جت رنگی می توانید سکه های بیشتری را کسب کنید که در روند بازی به شما بسیار کمک می کند.

با کسب سکه های بیشتر بازی حذاب تر و هیجان انگیز تر خواهد شد چرا که شما می توانید از طریق سکه ها تخته شناور،کفش پرش بلند و جت رنگی خود را تقویت کنید و بخش های سخت بازی که به همراه تند شدن بازی هست را رد کنید.

همچنین شما می توانید با دعوت دوستان فیس بوکی خود به Subway Surfers و درج امتیازات خود در صفحه استاتوس شخصی خود،به کسب امتیازات و سکه ی بیشتری بپردازید،و در کنار دوستان از رقابت و هیجان بشتر لذت ببرید.

کنترل در Subway Surfers

کنترل از طریق لمس کردن صفجه نمایش نمی تواند در این بازی ساده باشد.چرا که شما برای برخورد نکردن به موانع باید به چپ و راست بروید و در صورت نیاز به بالا بپرید ودر برخی موانع با کشیدن به سما پایین می توانید با سر خوردن موانع را پشت سر بگذارید.البته با قدرت هایی که به همراه دارید به مانند تخته شناور و یا جت رنگی می توانید در مواردی خاص به راحتی از موانع بگذرید.

محیط پر جنب و جوش

Subway Surfers یک بازی دنباله دار و بی پایان است.طراحی گرافیکی آن روشن و رنگی است،که مقدار زیادی سرگرم کنندگی و طنز در بازی وجود دارد.جلوه های صوتی و موسیقی استفاده شده به خوبی تاثیر خود را می گذارند.

در آخر میتوان گفت این بازی در قالب یک بازی هیجان انگیز و اعتیاد آور است که با کسب امتیازات بیشتر به علاقه مندی آن بیشتر می افزاید.

شما می توانید برای دریافت این بازی با توجه به دستگاه اندرویدی و یا اپلی خود بروی عکس مورد نظر کلیک کنید و از بازی کردن لذت ببرید 🙂

 

download_appstoreget_on_google_play

دستگاه های جلبریک شده اپلی می توانند با کلیک بروی این دکمه [button color=”blue” link=”http://bia2plus.com/dl/Subway_Surfers.ipa” target=””]Subway Surfers[/button] بازی را دریافت کنند.

 

 

 

 

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *