بروز رسانی به ویندوز ۸ بزودی با قیمت ۲۰۰دلار

tablighat
بسته بندی ویندوز 8

بسته بندی ویندوز ۸

بروز رسانی به ویندوز ۸ بزودی با قیمت ۲۰۰دلار

در ۵آبان ماه (۲۶ اکتبر ۲۰۱۲) مایکروسافت رسما سیستم عامل ویندوز ۸ و ویندوز RT خود را معرفی نمود. این سیستم عامل از ۵آبان (۲۶ اکتبر ۲۰۱۲) در دسترس می باشد، ضمن اینکه کاربران سیستم عامل ویندوز ۷ و… می توانستند با قیمت پایه ۳۹.۹۹ دلار سیستم عامل خود را آپگرید نمایند.

ویندوز ۸ به همراه ویژگی های جدیدی عرضه شده است. از سرویس های جدید ایکس باکس گرفته تا فیلمها، بازیها و اسکایپ. سخنرانان مایکروسافت (که شامل استیو بالمر مدیر عامل هم می شدند) بارها این موضوع را تکرار کردند که پی سی های ویندوز ۸ “بهترین پی سی ها” تاکنون می باشند.اما مثل اینکه این فرصن خرید با قیمت ۴۰دلار کم کم دارد کم رنگ و از سوی مایکروسافت حذف می گردد.

شما تا ۳۱ژانویه فرصت دارید که از این فرصت استفاده کنید چرا که پس از آن ویندوز ۸ نسخه پرو با قیمتی در حدود ۱۹۹٫۹۹دلار عرضه می شود در صورتی که قیمت استاندارد آن ۱۱۹٫۹۹ دلار باید باشد.از سوی دیگر،اگر شما هم اکنون یکی از نسخه های ویندوز۸ را دارید می توانید با پرداخت ۹۹٫۹۹دلار به نسخه پرو این سیستم عامل بروز رسانی کنید،همچنین می توانید تنها با پرداخت ۹٫۹۹دلار ویندوز مدیا سنتر ویندوز ۸ را از طریق فروشگاه مایکروسافت بروز رسانی نمایید.در حال حاضر ۸۰۰۰اپلیکشن در فروشگاه مایکروسافت قرار دارد که شما به راحتی می توانید از آن ها استفاده کنید.

تاکنون در دستگاه های زیادی از قبیل پی سی ها،الترابوک ها و همچنین نوت بوک ها از این سیستم عامل استفاده شده است که به عقیده برخی کارشناسان مایکروسافت روند خوب و رو به پیشرفتی را طی می کند.در نهایت سیستم عامل ویندوز ۸ در هر زمینه ای بسیار سریعتر از نسخه قبلی خود می باشد، سیستم عاملی که دارای رابط کاربری مدرن می باشد (Modern UI).

Geeky-Gadgets

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *