بستن پیمان مجدد با مایکروسافت

tablighat

دیروز یک ایمیلی از مایکروسافت دریافت کردم که در اون اعلام شده بود با توجه به ارائه نسل جدید محصولات مایکروسافت در سال جاری و ابتدای سال آینده میلادی این شرکت در نظر دارد Agreement یا توافق نامه بین خود و مشتریانش رو مجدد تنظیم کند و لازم است تا تمامی مشتریان این شرکت در تاریخ ۱۹ اکتبر ۲۰۱۲ پیمان تازه ای با این شرکت ببندند. این موضوع برای تمامی محصولات این شرکت اتفاق خواهد افتاد و مشتریان ملزم به رعایت قوانین و مقررات بیشتری خواهند شد. شاید این موضوع برای ما ایرانی ها که قانون کپی رایت رو جوک میدونیم اهمیت نداشته باشه ولی برای افرادی که در سایر کشورها اقدام به خریداری رسمی لایسنس محصولات این شرکت میکنن خیلی حیاطی هستش چون در صورت عدم قوانین و Privacyهایی که این شرکت برای مشتریان تعیین میکنه لایسنس اونا باطل خواهد شد.
به احتمال زیاد سختگیری در فایل های SkyDrive بیشتر خواهد شد و فایل هایی که کرک یا Patch نرم افزارها باشن حذف خواهند شد. در حال حاضر هم نظارت در فایل ها و طرز استفاده از اونا کنترل میشن. در کل باید ببینیم تعهد نامه ای که در تاریخ ۱۹ اکتبر مورد توافق این شرکت و مشتریانش بسته خواهد شد شامل چه مواردی خواهد بود.

 

microsoft.com

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *