بسته شدن گوگل ریدر تا ۱۵ جولای

tablighat

بسته شدن گوگل ریدر تا ۱۵ جولای

گوگل ریدر

گوگل ریدر

گوگل ریدر دیگر جایی در اینترنت نخواهد داشت چرا که به زودی باید با آن خداحافظی کرد.باید این قضیه را قبول کرد.البته این نکته را هم باید در نظر گرفت که جایگزین هایی برای گوگل ریدر وجود دارد که میتوان از آنها برای خواندن RSS ها استفاده کرد.

همان طور که معلوم است شرکت گوگل قصد بستن و به طور کلی پاک کردن این سیستم را دارد پس باید هرچه سریع تر همه ی کاربران اطلاعات خود را از روی گوگل ریدر خود دانلود و یا آن ها را به جای دیگری انتقال دهند.البته دانلود از گوگل ریدر نمی تواند به این راحتی ها هم باشد شما باید از سرویس های دیگر گوگل مثل Takeout برای انتقال داده های خود استفاده کنید.

با استفاده از سرویس Takeout شما می توانید فایلی با عنوان OPML را دانلود کنید و اطلاعات خود را در آن ذخیره داشته باشد و می توان از گوگل بابت چنین امکانی تشکر کرد.

طبق اخبار منتشر شده این سرویس قرار است در ۱۵جولای ۲۰۱۳ مصادف با ۲۴ تیر ۱۳۹۲ به کار خود در ساعت ۱۲ ظهر به کار خود پایان دهد.اگر از جمله کاربران این سرویس هستید هرچه سریع تر به فکر انتقال اطلاعات و RSS های خود باشید.

TechnoBuffalo

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *