بلیزارد می گوید سرورBattle.netهک شده

tablighat

بلیزارد اعلام کرده است که سرورهای battle.netهک شده است،و به بازیکنان شمال آمریکا اخطار داده شده تا رمز های ورود خود را تغییر دهند.

به گفته بلیزارد هنوز هیچ اطلاعات و مبلغی از کارت های اعتبار بازیکنان به بیرون درز نکرده و سوء استفاده ای نشده است وهمچنین هنوز هم هیچ اطلاعات شخصی از افراد بازیکن بروی اینترنت منتظر و پخش نشده است.

بلیزارد گفته است:هر هفته بدون هیچ مشکلی بازی را برای بازیکنندگان به صورت امن برگذار می کردیم و آن هفته هم به خوبی گذرانده میشد اما در این هفته  تیم امنیتی ما چند دسترسی غیرمجاز و غیرقانونی را به داخل بلیزارد گذارش کرده اند.کارشناس های ما به سرعت دست به کار شده و به بررسی اتفاقی که افتاده بود پرداختند.

در این زمان ما متوجه شدیم که اطلاعاتی از قبیل:اطلاعات کارت های اعتباری،صورت حساب ها،آدرس اشخاص و یا حتی نام واقعی افراد به خطر افتاده است.تحقیقات ما در حال انجام است ،اما همه شواهد نشان می دهد که این اطلاعات دیده شده است ولی هنوز به بیرون درز نکرده است!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این اتفاق می توانید به Blizzardمراجعه کنید.

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *