بیستمین نمایشگاه الکامپ ۱۷ تا ۲۰ آذر

tablighat
الکامپ بیستم

الکامپ بیستم

الکامپ بزرگترین نمایشگاه تکنولوژی و فناوری اطلاعات امسال از ۱۷ آذر تا ۲۰ آذر ۱۳۹۳ برگزار می گردد

مدت زمان زیادی تا برگزاری بزرگترین نمایشگاه سال ایران نمانده است.سازمان توسعه تجارت ایران طی اهدای مجوز برگزاری نمایشگاه الکامپ به سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، بیستمین نمایشگاه الکامپ (Elecomp 2014) در ۱۷ تا ۲۰ آذر ماه سال ۱۳۹۳ در محل نمایشگاه بین المللی تهران برپا خواهد شد.

وب سایت رسمی نمایشگاه بزرگ الکامپ بیستم در سه شنبه ۲۰ آبان ماه آغاز به کار خواهد کرد

سایت رسمی نمایشگاه بزرگ الکامپ بیستم در سه شنبه ۲۰ آبان ماه آغاز به کار خواهد کرد.در سومین جلسه شورای برگزاری الکامپ بیستم مقرر شد وب سایت اطلاع رسانی این نمایشگاه تا آخر وقت روز دوشنبه ۱۹ آبان ماه فعالیت خود را آغاز کند.

همچنین توسط کمیته مسئول برگزاری نمایشگاه ، آقای سهیل مظلوم به عنوان مدیر اجرایی و آقای علی سعادت، رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران،به عنوان سخنگوی نمایشگاه انتخاب شدند.

همچنین لازم به ذکر است افرادی که قصد شرکت در این نمایشگاه را دارند می توانند از سه‌شنبه با مراجعه به سایت‌های elecomp-expo.ir و وب سایت بیستمین نمایشگاه الکامپ اقدام به ثبت نام کنند. دریافت غرفه به صورت دو مرحله ای صورت می گیرد ابتدا شرکت هایی که خواستار غرفه های ۲۰۰ متر مربع هستند و سپس شرکت های دیگر می توانند ثبت نام و غرقه خود را درخواست کنند.

نمایشگاه الکامپ،یک رویداد تکنولوژی و فناوری اطلاعات در ایران محسوب می شود و همه ساله بازدید کنندگان زیادی را به خود جلب می کند.بسیاری از شرکت های خصوصی و دولتی مانند شرکت های خدمات اینترنتی و محصولات فرهنگی و همچنین غرفه های دولت الکترونیک در این نمایشگاه حضور یافته ، محصولات و خدمات خود را برای بازدید کنندگان به نمایش می گذارند.

از تمام علاقه مندان به دنیای فناوری و تکنولوژی دعوت به عمل می آید تا در این رویداد بزرگ حتما شرکت کنند و از غرفه های متنوع این نمایشگاه لذت ببرید.

irannsr

 

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *