ترفند جدید طرفداران نوکیا برای نبرد با آیفون

tablighat

ترفند جدید طرفداران نوکیا برای نبرد با آیفون

بعد از اینکه سامسونگ با انتشار تصویری به مقایسه اسمارت فون گلکسی اس ۳ خود در برابر آیفون ۵ اپل پرداخت و در واقع به نوعی اعلام کرد که محصول آنها به مراتب بهتر از محصول اپل می باشد، طرفداران اپل نیز بیکار ننشستند و با انتشار تصاویری دستکاری شده، محصول اپل را بهتر از دستگاه سامسونگ نشان دادند. به هر حال همانطور که می دانید هر دو این اسمارت فون ها به اندازه کافی قدرتمند و با ویژگی هایی بسیار خوب هستند که طرفداران خاص خود را داشته باشند.

اما به نظر می رسد که طرفداران نوکیا نیز بیکار ننشسته اند و با طراحی تصویری اعلام کرده اند که پرچمدار جدید این شرکت یعنی لومیا ۹۲۰ از آیفون ۵ اپل بهتر است. آنها در این تصویر از عبارت “سبک وزن مدعی در برابر قهرمان سنگین وزن” استفاده کرده اند.

عبارت “سنگین وزن” می تواند توصیف خوبی از اسمارت فون لومیا ۹۲۰ باشد که ۱۸۵ گرم وزن دارد و البته  همگی می دانیم که منظور از “سبک وزن” همان آیفون ۵ است. البته با توجه به ویژگی های خاصی که لومیا ۹۲۰ نوکیا دارد طبیعی است که مقداری وزن آن بالاتر باشد. تصویر را ببینید و نظر خود را مانند همیشه با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

ترفند جدید طرفداران نوکیا برای نبرد با آیفون

ترفند جدید طرفداران نوکیا برای نبرد با آیفون

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *