تلاش اپل برای ممنوعیت گلکسی تب ۱۰٫۱ در امریکا

tablighat

شرکت اپل در تلاشی سعی در گرفتن مجوز ممنوعیت فروش گلکسی تب ۱۰.۱ سامسونگ در خاک ایالات متحده امریکا کرده است. در همین زمینه تاریخی برای برگزاری دادگاه حل و فصل و تصمیم گیری برای این مشکل تعیین شده است. قرار است دادگاهی در این زمینه در تاریخ ۲۹ جون (هفته آینده) برگزار شود تا به درخواست اپل رسیدگی شود.

اپل اخیرا درخواستی را هم برای ممنوع کردن فروش اسمارت فون گلکسی اس ۳ سامسونگ به دادگاه داده بود که جلسه آن دادگاه با تاخیر مواجه شد، اما قاضی Lucy Koh اعلام کرد که امیدوار است تا در همان جلسه و در همان تاریخ در مورد این پرونده هم رسیدگی کند.

این موضوع روشن است که در حال حاضر نمی توان در مورد موفقیت یا عدم موفقیت تلاش اپل در ممنوع کردن استفاده از گلکسی تب ۱۰.۱ در ایالات متحده اظهار نظر کرد. در این هفته یک دادگاه در هلند، اپل را بدلیل نقض حق اختراع مربوط به فن آوری ۳G سامسونگ که برروی دستگاههای آیفون و آیپد استفاده کرده بود، محکوم به پرداخت خسارت به سامسونگ کرد.

این موضوع بسیار جالبی خواهد بود تا ببینیم که دادگاه بعدی آنها که هفته آینده خواهد بود به نفع چه کسی به پایان خواهد رسید.

geeky-gadgets

pcwar

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *