تناسب اندام با PlayfitکینکتXbox360

tablighat

هفته پیش بود که مایکروسافت این داشبرد جدید یعنیPlayfitرا برای کاربران خود در ایالات متحده آمریکا آماده و راه اندازی کرد،و همان طور که از تیتر این مطلب پیداست این داشبرد که توسط مایروسافت طراحی شده هم اکنون برای کاربران بریتانیا(انگلیس)نیز آماده و راه اندازی شده است.مایکرو سافت هم این خبر را تایید کرده است که این داشبرد جدید در بریتانیا راه اندازی شده.

 

کینکت مایکروسافت علاوه بر اینکه یک سرگرمی‌ساز است،چون نیاز به تحرک دارد کم و بیش ورزش نیز محسوب می‌شود.حالا مایکروسافت اعلام کرده که می‌خواهد داشبورد جدیدی به کینکت ایکس باکس اضافه کند که مخصوص تناسب اندام است و قیمت آن نیز رایگان است.

PlayFit کینکت؛یک داشبورد تناسب اندام جدید است که مقدار آهنگ کالری سوخته شده توسط شما در بازی‌های مختلف،مثل رقص مرکزی،را اندازه گیری می‌کند و برای رسیدن به تناسب اندام شما تلاش می‌کند.

همچنین با PlayFit می‌توانید آمار شخصی خود را مشاهده کنید و اگر می‌خواهید آن را از طریق ایکس باکس لایو با سراسر جهان به اشتراک بگذارید.همچنین اگر عملکرد شما موفقیت آمیز باشد،جایزه‌هایی نیز دریافت می‌کنید.

اما نکته ناامید کننده در مورد PlayFit این است که در حال حاضر فقط در ایالات متحده قابل دسترس است،اما مایکروسافت می‌گوید در مناطق دیگر نیز راه اندازی خواهد شد.نظر شما در مورد تناسب اندام با کینکت و ایکس باکس چیست؟

geeky-gadgets

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *