توییتر هکر معروف اپل را استخدام کرد

tablighat

واقعا امن و سالم نگه داشتن یک شبکه اجتماعی در برابر هک و یا هر کار خرابکارانه دیگری کار بسیار سخت و دشواری است. هکرها دائم به دنبال راهی برای نفوذ به این شبکه ها هستند تا از اطلاعات یا هر چیز دیگری استفاده نمایند، پس این موضوعی طبیعی است که این شبکه های اجتماعی به دنبال استخدام بهترین و متخصص ترین اشخاص در زمینه امنیت شبکه باشند، حتی اگر این اشخاص خود هکری حرفه ای باشند.

توییتر نیز از این قاعده مستثنی نیست. آنها به تازگی هکر معروف (و به نوعی بدنام) اپل با نام Charlie Miller را استخدام کرده اند تا به تیم امنیتی آنها بپیوندد. Miller قبلا تعدادی از نقص های امنیتی بسیار مهم در سیستم عامل iOS اپل را پیدا کرده بود. حال توییتر او را می خواهد تا به جستجوی نقص ها و ایرادات مشابهی در سیستم های خود بگردد، نقص هایی که ممکن است توسط هکرها مورد استفاده قرار گیرد.

توییتر به این دلیل که دائما در حال رشد است میتواند بسیار آسیب پذیر باشد و مطمئنا حضور Miller در تیم امنیتی آنها بسیار مفید خواهد بود.

ubergizmo

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *