حضور سونی در رویدادIFA

tablighat

شرکت سونی با ارسال دعوتنامه هایی، رسما اعلام نمود که میزبان یک کنفرانس مطبوعاتی در رویداد IFA در برلین خواهد بود. هر کسی با داشتن یک مجوز رسمی مطبوعاتی IFA می تواند در این رویداد که احتمالا برای معرفی آخرین اسمارت فون های سری اکسپریا سونی است شرکت نماید، البته آنها احتمالا این فرصت را نیز خواهند داشت تا بتوانند مدت زمانی با اسمارت فون های جدید نیز کار کنند.

در طی ماههای اخیر نام دستگاههای اکسپریای مختلفی منتشر شده است که می توان به اسمارت فون های Sony ST26i Xperia J و LT26ii Xperia SL ، همچنین اسمارت فون قدرتمند LT29i Hayabusa (تو ۳ تا پست قبلیه !! ) که دارای صفحه نمایشی ۴.۵۵ اینچی اچ دی و دوربین ۱۳ مگاپیکسلی است و اسمارت فون LT30i Mint که آن هم دارای دوربینی ۱۳ مگاپیکسلی و صفحه نمایشی اچ دی است، اشاره نمود.

هنوز با قاطعیت نمی توان اعلام کرد که کدام یک از اسمارت فون ها در این رویداد مطبوعاتی رسما معرفی می شوند، اما احتمال معرفی LT29i شاید بیشتر از بقیه باشد. البته احتمال معرفی اسمارت فون های دیگر نیز وجود خواهد داشت!!!!!!

Gsmarena

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *