خبر های بد برای برخی دارندگان سونی اریکسون و ال جی

tablighat

خبر های بد برای برخی دارندگان سونی اریکسون و ال جی

هر بار که گوگل اعلام میکند سیستم عاملی جدید در راه است،و یا حتی آن را معرفی می کند و از قابلیت های جدید آن صحبت می کند اولین سوالی که در ذهن هر دارنده اسمارت فون های اندروید ایجاد می شود این است که آیا اسمارت فون من قابلیت دریافت این بروز رسانی را دارد یا خیر؟!آیا شرکت سازنده تلفن همراه من بروز رسانی جدید را برای گوشی من هم ارائه می کند؟؟؟؟؟

خوب ما مجبور هستیم خبر بدی را به صاحبان برخی اسمارت فون های سونی اریکسون و ال جی اعلام کنیم که شاید اسمارت فون هایشان دیگر به اندروید جدید بروز رسانی نخواهند شد!برای مثال برخی گوشی های سونی اریکسون به اندروید۴٫۱بروز رسانی نمی شوند و برخی اسمارت فون های ال جی هم به اندروید۴٫۰بستنی ساندویچی بروز رسانی نخواهند شد.

خیلی جالب است همین پارسال بود که برای دو اکسپریای سونی اریکسون در سال  ۲۰۱۱به سرعت بروز رسانی بستنی ساندویچی عرضه شد و باید در ادامه بگویم که  اکسپریا آرک اس و اکسپریا مینی پرو به اندروید ۴٫۱لوبیای ژله ای بروز رسانی نخواهند شد.!

خبر های بد برای برخی دارندگان سونی اریکسون و ال جی

خبر های بد برای برخی دارندگان سونی اریکسون و ال جی

همان طور که در عکس بالا مشاهده می کنید در صفحه فیس بوک سونی،سونی بریتانیا به برخی پرسوجو کنندگان اعلان کرده است که دیگر اسمارت فون مد نظرشان به اندروید جدید بروزرسانی نخواهد شد و به فرد پیشنهاد داده است که به فکر خرید یک اسمارت فون جدید تر باشد.!

همچنین صفحه ی ال جی کانادا به سوال برخی صاحبان تلفن های ال جی اپتیماس۲Xو سیاه اینگونه پاسخ داده است که این دو اسمارت فون که در بالا نام آن ها ذکر شد قابلیت دریافت بروز رسانی اندروید۴٫۰بستنی ساندویچی را ندارند.خیلی جالب است که خود سامسونگ اعلام کرده بود که بروز رسانی برای گوشی اپتیماس ۲Xآماده عرضه و آزمایشات آن به پایان رسیده اما امروز با دیدن این عکس ها……….مشخص است که این بروز رسانی برای این اسمارت فون هم به تعویق افتاده است.!

 Gsmarena

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *