خرید کردن به سرعت در فروشگاه ها

tablighat

با توجه به بررسی که توسط  رویترز کشف شده است،فروشگاه بزرگ Walmartدر حال تست و انجام آزمایشاتی است که نتیجه حاصل از آن این گونه می شود زمانی که مشتریان این فروشگاه محصول را انتخاب و می خواهند آن را خریداری کنند با استفاد از آیفون خود و نرم افزاری به اسم Scan & Goمی توانند به راحتی آن محصول را اسکن و قیمت و نام آن محصول را به لیست خرید خود اضافه کنند.

شما با استفاده از این سیتم قادر به پرداخت وجه نم باشید بلکه می توانید بجای منتظر ماندن در صف های پرداخت صورت حساب هر محصولی را که برای خرید انتخاب می کنید با اسمارت فون آیفون خود آن را اسکن و به لیست خرید خود اضافه کنید و سپس موقع پرداخت کافی است که گوشی را نزدیک کیوسک پرداخت وجه کنید و لیست شما به فروشنده انتقال پیدا کرده و فاکتور خرید شما صادر گردیده و شما مبلغ اجناسی را که انتخاب کرده اید را می پردازید ما امیدوار هستیم که این سیستم به زودی قابلیت پرداخت با همان اسمارت فون را هم در خود جای دهد تا دیگر وقت با ارزش خود را در صف های طولانی فروشگاه ها از دست ندهیم.

در حال حاضر این سیسم درsupercenterفعال است و به کسانی که از این سیستم استفاده کنند بین ۲۵$تا ۱۰۰$ به قید قرعه جایزه خواهند گرفت.

Engadget

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *