راه اندازی سرویس پلی استیشن موبایل سونی

tablighat
راه اندازی سرویس پلی استیشن موبایل سونی

راه اندازی سرویس پلی استیشن موبایل سونی

راه اندازی سرویس پلی استیشن موبایل سونی

شرکت سونی سرویس جدید تجاری خود با نام PlayStation Mobile را راه اندازی نمود، سرویسی که کاربران با استفاده از آن می توانند بازی هایی را برای دستگاههایاندرویدی خود انتخاب و به بازی کردن بپردازند. البته دارندگان Vita نیز می توانند از این عنوان بازی ها برروی کنسول قابل حمل خود استفاده کنند. در هنگام عرضه حدود ۲۰ عنوان بازی (قابل پرداخت) برروی PlayStation Mobile قرار داشته است و قطعا این تعداد به مرور بیشتر خواهد شد.

در حال حاضر دارندگان دستگاههای Xperia Play, Xperia Arc, Xperia S, Xperia Ion, Xperia Acro, Xperia Acro HD, Sony Tablet S, Sony Tablet P و HTC One X, One X+, One S, One V و PlayStation Vita می توانند از این سرویس جدید بازی استفاده کنند. هنگامی که شما یک بازی را از PlayStation Mobile خریداری می کنید، می توانید عنوان مورد نظر را برروی سه دستگاه مختلف (حداکثر) بازی کنید. در صورتی که قرار است دستگاهی جدید برای خود انتخاب کنید و به این سرویس هم علاقمند هستید، می بایست برای استفاده از این سیستم، دستگاه شما دارای گواهی پلی استیشن باشد.

سرویس PlayStation Mobile هم اکنون در کشورهای انگلستان، فرانسه، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و استرالیا در دسترس می باشد، پس اگر شما هم در یکی از کشورهای یاد شده زندگی می کنید می توانید PlayStation Mobile را برروی دستگاه مورد نظر نصب نمایید. مطمئنا سونی در آینده نسبت به گسترش مناطق مورد استفاده از این سرویس و عناوین بازی ها اقدام خواهد کرد.

androidcommunity

 

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *