رتبه ششم اپل در بین ۵۰۰ ابرشرکت در جهان

tablighat

مجله فورچون ۵۰۰ به تازگی فهرستی از رتبه‌ بندی سالانه کمپانی‌های مختلف در سال ۲۰۱۳ -در سایت money.cnn- منتشر کرده است. در لیست اعلام شده توسط این مجله، شرکت اپل از بین ۵۰۰ تا از بهترین شرکت های جهان توانسته با افتخار در رتبه ششم قرار بگیرد.

فورچون یک مجله تجاری آمریکایی است که در سال ۱۹۳۰ توسط هنری لوس بنا نهاده شده‌است. این مجله بیشتر برای انتشار رتبه‌بندی سالانهٔ کمپانی‌های مختلف براساس درآمدشان معروف شده است و همان طور که بیان کردیم به تازگی فهرستی از رتبه‌بندی سالانه کمپانی‌های مختلف توسط مجله فوق در سال ۲۰۱۳ برای عموم منتشر گردیده است. سال ۲۰۱۲ در فهرست سالانه مجله ی  فورچون ۵۰۰ ، اپل در درآمد ناخالص خود در بین شرکت های دولتی ایالات متحده در رتبه ۱۷ قرار گرفته بود اما در سال ۲۰۱۳ شرکت اپل توانست نمایش قوی و چشمگیری از خود در جهان به نمایش بگذارد.اما در بین این ده شرکت برتر، خبری از شرکت سامسونگ و ماکروسافت نیست.

در ماه سپتامبر سال گذشته تیم کوک مدیر عامل حاضر اپل درباره مشکلات به وجود آمده در نقشه اپل از کاربران خود عذر خواهی کرد، همچنین با وجود مشکلاتی در جنس بدنه آیفون ۵ و رکود بد در ارزش سهام شرکت، باز نتوانست اپل را از بهترین کمپانی های حاضر جهان دور کند. با این حال هنوز زمان بسیاری برای ارائه نوآوری های جدید در محصولات آینده خود در اختیار دارد.

در فهرست زیر ۱۰ شرکت از سودآورترین شرکت‌های جهان، که در سال ۲۰۱۳ توسط مجله فورچون، منتشر شده است را می توانید مشاهده کنید

اپل

اپل

tablighat

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *