رقابت Nexus 7 با آیپد مینی رتینا

tablighat

رقابت Nexus 7 با آیپد مینی رتینا ! به نظر شما کدام یک زودتر عرضه می شود !

pc-srop-apple-Nexus

pc-srop-apple-Nexus

 

با نزدیک شدن به معرفی آیپد مینی جدید اپل، رقیبان برای مقابله با اپل به پا می خیزند. مطابق گزارش های NPD DisplaySearch ، گوگل ممکن است ضربه ی دیگری با تبلت ۷ اینچ خود به آیپد مینی جدید اپل در سال ۲۰۱۳ در بازار تبلت ها وارد کند. گوگل احتمالا Nexus 7 جدید خود را در سه ماهه ی دوم سال ۲۰۱۳ معرفی می کند در حالی که انتظار می رود شرکت کوپرتینو، سازنده ی صفحه نمایش رتینا آیپد مینی جدید اپل در سه ماهه ی سوم یا چهارم راه اندازی شود. در ادامه با ما همراه باشید…

شرکت تحقیقاتی CNET در روز جمعه گزارش داد که تولید آیپد مینی ۲ با صفحه نمایش رتینا در سه ماهه ی سوم می باشد ولی زمان دقیق دسترسی آن معلوم نخواهد بود.

چه هنگامی آیپد مینی جدید در دسترس قرار خواهد گرفت؟سه ماهه ی سوم یا چهارم؟ برای جواب این سوال با آقای Paul Semenza همراه باشید.

بر اساس جست و جو و تحلیل های Paul Semenza، وی بر این باور است که با استناد به داده های زنجیره ای DisplaySearch زمان عرضه آن مشخص خواهد شد و بر اساس تحلیل های KGI، مینگ چو کو در ماه ژانویه با استناد به گزارش های قبلی خود تخمین می زند که آیپد مینی جدید اپل با صفحه نمایش رتینا در سه ماهه ی سوم معرفی شود.

Paul Semenza معتقد است رزولوشن آیپد مینی جدید به جای ۱۰۲۴در ۷۶۸ پیکسل با ۲۰۴۸ در ۱۵۳۶ پیکسل جایگزین خواهد شد. آیپد مینی حاضر اپل دارای تراکم پیکسل ۱۶۳ppi می باشد، حال اگر اپل صفحه نمایش ۷٫۹ اینچ خود را نگه دارد و تراکم پیکسل آن را تا ۳۲۴ پیکسل در هر اینچ ، که تقریبا با پنل ۳۲۶ppi مورد استفاده در آیفون ۵ برابر است برساند، یک پیشرفت عالی به حساب آمده و در نوع خود بی نظیر خواهد بود. وی در ادامه گفت قطعا گوگل برای مقابله با رقیب خود بیکار نمی شیند و Nexus 7 خود را بروز رسانی خواهد کرد. به احتمال زیاد صفحه نمایش Nexus 7 ، با وضوح بالای ۱,۹۲۰ در۱,۲۰۰ پیکسل بروز خواهد شد.

 

اگر این تحلیگری ها و احتمالات درست باشد، شرکت گوگل محصول جدید خود یعنی Nexus 7 را در سه ماهه ی دوم سال جاری معرفی می کند، درحالی که آیپد مینی جدید اپل می تواند در نیمه دوم سال پرده برداری شود. این جدول زمان بندی تقریبا همانند سال ۲۰۱۲ است زمانی که گوگل دوماه زودتر Nexus 7 خود را پیش از معرفی آیپد مینی به بازار ارائه نمود.

 

Nexus 7

Nexus 7

Nexus 7

Nexus 7

  به نظر شما کدام یک زودتر عرضه می شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tablighat

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *