رمز عبور بانک مرکزی فرانسه : ۱۲۳۴۵۶

tablighat

در این دوره ای که ما زندگی میکنیم، یعنی عصر ارتباطات، به دلیل فعالیت ها بسیار زیاد و مهمی که از طریق شبکه های مختلف انجام می شود، ضرورت استفاده از یک پسورد یا رمز عبور بسیار قدرتمند برای محفوظ نگاه داشتن اطلاعات بسیار ضروری به نظر می رسد. در واقع اگر شما از یک رمز عبور ضعیف استفاده کنید، این بدان معناست که شما درخواست پیش آمدن یک مشکل برای خود را دارید.

اما شاید استفاده از یک پسورد ضعیف توسط یک کاربر آماتور یا کسی که اطلاعات مهمی در شبکه ندارد، زیاد مهم نباشد، اما در مورد بانک مرکزی فرانسه قضیه کاملا متفاوت است و استفاده از یک رمز عبور قدرتمند کاملا حیاتی است.

یک شهروند فرانسوی ناخواسته، امنیت بانک مرکزی فرانسه را از طریق تلفن خود به خطر انداخت. این حادثه حدود ۴۸ ساعت دسترسی به سیستم کامپیوتری که فایل های مربوط به وام برروی آن بود را ممکن کرده بود.

اما این شخص چگونه به این سیستم وارد شده بود؟ هنگامی که از پشت تلفن از او خواسته شده بود که کد یا رمز عبور را وارد کند، او بطور تصادفی ۱۲۳۴۵۶ را وارد کرده بود و جالب اینجاست که این رمز کاملا درست بوده است.

geeky-gadgets

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *