سافاری در رتبه چهارم مرورگرهای جهان

tablighat

سافاری در رتبه چهارم مرورگرهای جهان

 

سافاری

سافاری

سافاری در رتبه چهارم مرورگرهای جهان

سافاری در رتبه چهارم مرورگرهای جهان

 

گزارش ها و تحقیقات نشان می دهند که مرورگر اینترنتی IE یا همان اینترنت اکسپلورر در قاره ی آمریکای شمالی دارای برتری ۳۹ درصدی در بین دیگر مرورگرها است. با این حال در جنگ بین مرورگر ها ، کروم در ۴ قاره دیگر جهان که شامل آمریکای جنوبی، اروپا، آفریقا و آسیا است، علاوه بر کسب مقام اول در بین مرورگر ها، بیشترین سهم در بازار مرورگر ها را نیز به خود اختصاص داده.

 

در حال حاضر اینترنت اکسپلورر، گوگل کروم و فایرفاکس جز محبوب ترین مرورگر ها در جهان می باشند و به دنبال آن ها سافاری و اپرا رتبه چهارم و پنجم را به خود اختصاص داده اند. در حال حاظر در سال ۲۰۱۳ سهم مرورگر IE ماکروسافت یک روند روبه پایین را دنبال کرده در حالی که در سال ۲۰۱۱ حدود ۴۵ درصد از سهام بازار مرورگر ها را در اختیار داشته. با این حال در سال ۲۰۱۳ به ۳۰ درصد سقوط کرده است که خود یک افت بسیار بد برای ماکروسافت به شمار می آید. از سوی دیگر کروم در سال ۲۰۱۱ کمتر از ۲۰ درصد از سهم مرورگر ها را در اختیار داشته که در سال ۲۰۱۳ به ۳۷ درصد افزایش پیدا کرده است.

 

سافاری در سال ۲۰۱۳ نسبت به سال ۲۰۱۱ با افزایش ۴ درصد روبرو بوده است که یک روند نه چندان خوبی برای اپل به شمار می آید. با این وجود اپل باید برای بدست آوردن سهم بیشتری در بین دیگر مرورگر ها تلاش خود را انجام دهد تا بتواند به رتبه های بالاتری صعود کند.

 

مرورگر سافاری

مرورگر سافاری

tablighat

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *