سامسونگ به عضویت هیات مدیره لینوکس درآمد

tablighat

سامسونگ رسما اعلام کرد که این کمپانی با سرمایه گذاری بزرگی که انجام داده است به ۶ کمپانی دیگر در تیم هیات مدیره و بنیاد لینوکس میپیوندد. این اطلاعیه باعث میشود که سامسونگ خود را متعهد به لینوکس بداند و در واقع به مرحله جدیدی پا بگذارد که به گفته خود سامسونگ ”کمک به حفظ جایگاه رهبری جهانی” آنها خواهد بود.

مدیر اجرایی لینوکس، Jim Zemlin در این رابطه مصاحبه ای انجام داده است . او اعلام کرده است که از پیوستن سامسونگ به لینوکس بسیار خوشحال میباشد، هرچند که سامسونگ همیشه به نوعی همکاری نزدیکی با لینوکس داشته و این موضوع باعث خواهد شد این کمپانی در آینده نقش پررنگ تری را داشته باشد.

عضویت پلاتینیوم یا Platinum membership که در واقع رتبه سامسونگ در لینوکس میباشد بالاترین سمتی است که در واقع یک گروه میتواند بدست بیاورد. ضمن اینکه سامسونگ میتواند یک نفر نماینده در هیات مدیره داشته باشد.

به نظر میرسد سامسونگ در سال ۲۰۱۲ تلاش های خود را برای دست یابی به رویای خود که ”جایگاه رهبری جهانی” است دوچندان کرده است و به هر بخش از دنیای تکنولوژی که نگاه می اندازیم اثری از نام سامسونگ پیدا خواهیم کرد.

 Linux

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *