سامسونگ شبکه اجتماعی راه می اندازد

tablighat

در حال حاضر مطمئنا شما علاقه ای نخواهید داشت که از فیس بوک به شبکه اجتماعی دیگری کوچ کنید. اما در حقیقت، فیسبوک آنقدرها هم خوب عمل نکرده و افت سهام این شرکت این موضوع را تا حدودی ثابت می کند. با این حال اکنون فیس بوک ۹۰۰ میلیون کاربر دارد و این حقیقتی است که نشان از محبوبیت آن دارد.

خب نظر شما در مورد اینکه سامسونگ شبکه اجتماعی خود را راه اندازی کند چیست؟ سامسونگ در واقع در حال تکمیل و توسعه شبکه اجتماعی خود در سه ماهه اول سال ۲۰۱۳ باشد. این پروژه در سامسونگ به عنوان ‘Samsung Facebook’ شناخته می شود و سامسونگ عقیده دارد که هنوز جایی برای کار بر روی شبکه های اجتماعی وجود دارد و با این کار خود قصد دارد سهم زیادی از بازار فیسبوک را از آن خود نماید.

فریم ورک (framework) این پروژه اکنون تهیه شده و آماده است و فقط نکته مهم زمان معرفی آن است. سامسونگ فقط فرصتی می خواهد که به ظاهر کار نیز رنگی دهد.

نظر شما در این مورد چیست؟ فکر میکنید که با وجود فیسبوک و همچنین گوگل پلاس، شبکه اجتماعی سامسونگ شانسی برای جذب کاربران بیشمار داشته باشد؟

 ubergizmo

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *