سرویس بازی های کلود سامسونگ معرفی شد

tablighat

زمانی که وارد دنیای بازی میشویم احتمالا کمتر کسی انتظار دارد نامی از سامسونگ برده شود اما این موضوع و تفکر میتواند با گذشت زمان تغییر کند. چرا که سامسونگ به تازگی به این بخش از دنیای تکنولوژی نیز علاقمند شده است و حالا یک قدم رو به جلو برداشته تا سرور بازی بر اساس کلود خود را رونمایی و معرفی کند. سرویسی که در آینده از آن بیشتر و با نام Samsung Cloud Gaming خواهیم شناخت.

سامسونگ کلود گیمینگ توسط Gaikai طراحی و توسعه داده شده است که یک توسعه و ارائه دهنده سرویس بازیها برپایه کلود میباشد و اعلام شده است که این سرویس ارائه دهنده مجموعه ای از بازی های خانوادگی و دوستانه از نوع AAA میباشد که مستقیم به تلویزیون های سری LED 7000 تا اسمارت تی وی ها این شرکت میآید.

این موضوع باعث میشود سوالاتی نیز در ذهن ها شکل بگیرد مانند، آیا این به معنای آن است که دنیای جدیدی از بازی ها به اتاق نشیمن ما می آیند آن هم از طریق تلویزیون های هوشمند؟ یا برای بازی کردن از چه نوع کنترل های بازی باید استفاده نمود؟

پاسخ سوالات بالا هرچه که باشد به نظر نمیرسد سرویس جدید بازی های کلود سامسونگ بتواند بطور کلی به عنوان جایگزینی برای کنسول های بازی درنظر گرفته شود اما برای کسانی که مایل به بازی کردن نه به صورت منظم بلکه گاه گاه هستند گزینه ای فوق العاده میباشد. شما اینطور فکر نمیکنید؟

* این سرویس در حال حاضر تنها برای افرادی که ساکن امریکا هستند قابل استفاده میباشد.

ubergizmo

pcwar

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *