سنسوری بی سیم برای گل ها

tablighat

برخی افراد در نگه داری گل و گیاه بد شانس و یا از آن گیاه آگاهی کاملی ندارند و نمی دانند چه زمانی گیاه به آب و یا این که به چه مقدار نور و دما نیازمند است.

در این پست می خواهیم دستگاهی را به شما معرفی کنیم که به شما در نگه داری از گیاهانتان حتما کمک خواهد کرد.شما با استفاده از دستگاهWi-Fi sensorکه در نزدیکی گیاه شما به

مانند تصویر زیر متصل می شود می توانید با استفاده از نرم افزارiOSاین محصول به این دستگاه بگویید که نوع گیاه شما چیست و به چه مقدارآب و نور و…. نیازمند است و این دستگاه با دریافت این

اطلاعات از شما و اطلاعات پیش فرض خود به مراقبت از گیاه شما می پردازد.

همچنین این دستگاه دارای دستور عمل نحوه نگه داری از ۲۷گیاه را به طور پیش فرض داراست و شما کافی است که نوع گیاه خود را مشخص کنید که هم از طریق نرم افزارiOSو هم از طریق وب فایر می توان این دستگاه را کنترل و از وضعیت گیاه با خبر شد.

نام این دستگاه Wi-fi Plant Sensorاست که با قیمت ۸۹$بزودی در فروشگاه های معتبر دنیا در دسترس خواهد بود و این گونه دیگر گیاه های شما خشک و یا از بین نخواهند رفت.

Dvice

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *