Warning: include_once(/home/pcdropco/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/pcdropco/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 14

Warning: include_once(): Failed opening '/home/pcdropco/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php74/root/usr/share/pear') in /home/pcdropco/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 14
سونی از کسب و کار تولید درایو نوری خارج شد – پی سی دراپ

سونی از کسب و کار تولید درایو نوری خارج شد

خوب تا به حال عملکرد شرکت سونی در تولید هارد دیسک های نوری و همچنین دی وی دی ها و….بسیار خوب بوده است اما امروز خبری منتشر شده است که نشان می دهد سونی قصد دارد شرکت های فرعی خود از جمله شرکتOptiarcرا تعطیل کند.

دلیل سونی برای تعطیل کردن این شرکت ها این است که محصولات دیگر با قیمتی پایین تر در بازار وجود دارد و سونی با آن ها در این رقابت شکست خواهد خورد و تا به حال حدود 15٪از این راه کسب و کارش ضرر خورده است.

این شرکت در ادامه گفته است که کسب و کار خود را در ماه مارس آینده در به مناطق دیگر منتقل خواهد کرد و همچنین گفته است در پی آن 400نفر از کارکنان این شرکت بزودی بازنشسته می شوند و شاید زمینه بهتری را برای شرکت فراهم خواهد کند.

سونی در ادامه گفته از است که برای تولید Blu-Rayو پخش دی وی دی را برای برخی دستگاه ها و کاربرانش فراهم خواهد کرد و از بابت آن نگران نباشید.

Engadget

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *