سونی پلی استیشن ۳ باریکتر و سبک تر

tablighat

شرکت سونی طراحی جدیدی از کنسول معروف خود یعنی PlayStation 3 را معرفی کرد. این مدل جدید از کنسول پلی استیشن ۳ حدود ۲۰ درصد کوچکتر و ۲۵ درصد سبک تر از مدل قبلی این کنسول می باشد. در داخل کنسول جدید به نظر می رسد که این مدل تا حدود زیادی با مدل های قدیمی یکسان باشد، البته هیچ تغییرات جدیدی نیز اعلام نشده است.

شاید تنها تفاوت در قیمت آن باشد که مدل های ۲۵۰ و ۵۰۰ گیگابایت هم اکنون با قیمت ۲۶۹.۹۹ و ۲۹۹.۹۹ دلار بفروش می روند. هر دو مدل بعنوان بخشی از یک بسته در دسترس قرار می گیرند. مدل ۲۵۰ گیگابایتی همراه با ‘UNCHARTED 3: Drake’s Deception: Game of the Year Edition’ و یک کوپن بیش از ۳۰ دلاری برای خرید محتوای دیجیتال برای DUST 514 وجود دارد. این نسخه از ۲۵ سپتامبر در دسترس خواهد بود.

مدل ۵۰۰ گیگابایت نیز به همراه کوپن ۳۰ روزه PlayStation Plus و یک کپی از بازی ‘Assassin’s Creed III’ بطور همزمان با بازی در تاریخ ۳۰ اکتبر عرضه می شود. این بازی با ویژگی ۴ سطح اختصاصی تنها بروی PlayStation 3 در دسترس خواهد بود.

gsmarena

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *