شایعاتی جدید در مورد نسخه ی بعدی بازی Assassin’s Creed

tablighat

شایعاتی جدید در مورد نسخه ی بعدی بازی های Assassin’s Creed

حدود یک ماه پیش، آقای Yves Guillemot ، مدیر عامل Ubisoft ، تایید کرده بود که نسخه ی جدیدی از سری بازی های « Assassin’s Creed »، با شخصیتی جدید و در دوره ای جدید در دست ساخت قرار دارد، و قرار است از ۱ آپریل ۲۰۱۳ تا ۳۱ مارس ۲۰۱۴ عرضه شود

شایعاتی جدید در مورد نسخه ی بعدی سری بازی های Assassin’s Creed

شایعاتی جدید در مورد نسخه ی بعدی سری بازی های Assassin’s Creed

دیروز یک پوستر تبلیغاتی از این بازی توسط یک منبع نامعلوم در فضای مجازی منتشر شده است که در آن یک شخصیت، که لباس قاتلان را بر تن دارد و به نظر می رسد که شخصیت اصلی این نسخه از سری بازی های « Assassin’s Creed » باشد، توسط دزدان دریایی در کشتی دزدان دریایی محاصره شده است.

در قسمت پایین این پوستر نوشته شده « Assassin’s Creed IV: Black Flag » که به احتمال خیلی زیاد نام نسخه ی بعدی این سری بازی خواهد بود. شایان ذکر است که وظیفه ی طراحی این پوستر بر عهده ی طراح بزرگ کتاب های کمیک، یعنی آقای Todd McFarlane بوده است.

طبق شایعات، شخصیت اصلی این بازی یک دزد دریایی به نام Edward Kenway ، پدر Haytham Kenway، است، که در کشتی دزدان دریایی کار می کند. همچنین گفته می شود مراحل این بازی در کارائیب آمریکا، جایی بین جزایر جامائیکا، کوبا و باهاما اتفاق می افتد.

آقای Darby McDevitt ، سرپرست داستان نویسان بازی « Assassin’s Creed: Revelations » ، وظیفه ی نویسندگی این بازی را نیز بر عهده دارد.

همچنین دیشب بر روی پروفایل شخصی سه کارمند Ubisoft، نام « Assassin’s Creed 4 » ثبت شد بود که پس از مدتی حذف شد. این سه کارمند وظیفه ی صداگذاری، طراحی افکت و طراحی گرافیکی را در این بازی بر عهده دارند. در رزومه کاری این کارمندان نوشته شده بود که : ” بازی « Assassin’s Creed 4 » توسط سه استدیوی     Ubisoft Bucharest ،Ubisoft Montreal و Ubisoft Annecy در حال توسعه می باشد و برای عرضه در سال مالی ۲۰۱۳ برنامه ریزی شده است. ”

 

tablighat

عرفان

خالق من «بهشتی» دارد، نزدیک، زیبا و بزرگ؛ و «دوزخی» دارد، به گمانم کوچک و بعید؛ و در پی دلیلیست که ببخشد ما را ... «دکتر علی شریعتی»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *