عرضه تبلت مایکروسافت با همکاری بارنز اند نوبلز

tablighat

مراسم اسرارآمیز مایکروسافت بامداد روز سه شنبه در شهر لس آنجلس برگزار خواهد شد و پیش بینی میشود در این مراسم حجم سرمایه گذاری ها و همکاری های بین ۲ کمپانی مایکروسافت و بارنز اند نوبلز افزایش پیدا کند.

روز جمعه بود که برای اولین بار مایکروسافت اعلام کرد که میزبان مراسمی در لس آنجلس خواهد بود اما این شرکت حتی مکان برگزاری این مراسم را تا مدتی مخفی نگه داشت. با توجه به نزدیک بودن به زمان عرضه ویندوز ۸، اخیرا این احتمال وجود داشته است که مایکروسافت از تبلت ویژه خود رونمایی کند. اما به تازگی اطلاعاتی منتشر شده است که اوضاع را از آنچه که بوده است پیچیده تر میکند.

بر اساس منابع وب سایت TechCrunch محصول جدید بدون شک یک تبلت خواهد و توسط کمپانی Barnes & Noble تولید شده است و به نوعی به پروژه Xbox Live مایکروسافت مرتبط خواهد بود. این موضوع به تنهایی زیاد عجیب نمیباشد چرا که همانطور که قبلا نیز خبر آن را اعلام کردیم، مایکروسافت در ماه آپریل گذشته بود که سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیون دلاری در کمپانی جدیدی با نام Newco انجام داد و بر اساس آن دو کمپانی مایکروسافت و بارنز اند نوبلز توافق کردند تا در بازار تبلت ها فعال تر شوند و بطور کل پروژه تبلت های نوک نیز به زیر مجموعه این شرکت جدید در بیاید.

بر همین اساس همکاری این دو کمپانی بر سر تولید تبلتی جدید برای ما یک سوپرایز نخواهد بود اما چیزی که موضوع را پیچیده میکند ارتباط این تبلت با پروژه Xbox Live میباشد. سوالی که اینجا بوجود می آید این است که اگر Xbox Live قرار است ویژگی برتر تبلت مایکروسافت باشد چرا این شرکت آن را در E3 2012 که ۲ هفته پیش برگزار کرد معرفی نکرد؟ به هر صورت بر اساس اطلاعاتی که تا این لحظه داریم، عرضه تبلت مایکروسافت با همکاری بارنز اند نوبلز و تمرکز ویژه بر روی Xbox Live قطعی بنظر میرسد.

TechCrunch

pcwar

 

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *