عقیده تیم کوک در مورد سرفیس

tablighat

عرضه تبلت سرفیس مایکروسافت از امروز آغاز شده است. در حالیکه مدیرعامل شرکت اپل تیم کوک هنوز این دستگاه را بررسی نکرده ، اما او این دستگاه را مورد انتقاد قرار داد و آن را دستگاهی بد خواند.

کوک این دستگاه را گیج کننده و در معرض خطر اعلام و آن را رد کرد. تیم کوک مدیر عامل اپل گفت:

آنچه ما در مورد این دستگاه می دانیم این است که این محصولی کاملا گیج کننده و در معرض خطر است. یکی از سخت ترین چیزهایی که در هنگام ساخت یک محصول می بایست مورد توجه قرار داد این است که دستگاه مورد نظر کار اصلی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. این کاریست که ما به همراه آیپد خود انجام داده ایم و تجربه کاربران می گوید که نتیجه کار باورنکردنی است. شما ممکن است یک اتومبیل طراحی کنید که هم پرواز کند و هم بتواند برروی سطح آب حرکت کند، اما من فکر نمی کنم که این اتومبیل بتواند هر دو کار را بخوبی انجام دهد … مردم به آیپد و رقبای آن نگاه می کنند و من فکر می کنم که آنها نتیجه گیری خواهند کرد که آیپد انتخاب بهتری خواهد بود.

حال سئوال اینجاست که آیا مدیرعامل مایکروسافت “استیو بالمر” هم اینچنین دیدی نسبت به محصولات اپل از جمله آیفون و آیپد دارد؟

allthingsd

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *