فروش Vertu و اخراج ۱۰۰۰۰ نفر توسط نوکیا

tablighat
فروش Vertu و اخراج 10000 نفر توسط نوکیا

فروش Vertu و اخراج ۱۰۰۰۰ نفر توسط نوکیا

فروش Vertu و اخراج ۱۰۰۰۰ نفر توسط نوکیا

به نظر می رسد که بحران اقتصادی در حال ضربه زدن به شرکت نوکیاست. این تولید کننده فنلاندی گوشی های تلفن همراه امروز اعلام کرد که آنها نسبت به کاهش حدود ۱۰.۰۰۰ شغل تا پایان سال ۲۰۱۳ میلادی اقدام خواهند کرد.

جدا از موضوع کاهش نیروی کار، کارخانه های این شرکت در آلمان، فنلاند و کانادا همگی بسته خواهند شد. این شرکت اعلام کرد که این کارها را با عنوان “شفاف سازی استراتژی خود” انجام خواهند داد تا بار دیگر فعالیت های اقتصادی این شرکت قوت بگیرد.

این بدان معناست که تمرکز تازه ای در بخش گوشی های لومیا انجام خواهد شد. همچنین کاهش نیروی کار تنها به کارگران عادی این شرکت محدود نمی شود و طبق گزارشات منتشر شده، Jerri DeVard مدیر ارشد بازاریابی، Mary McDowell معاون اجرایی در بخش تلفن های همراه و Niklas Savander معاون اجرایی مدیر عامل در بخش بازارها نیز از جمله کسانی هستند که کناره گیری خواهند کرد.

رویترز چندین بار گزارشی از پتانسیل فروش برند Vertu داده بود، گزارشی که به حقیقت پیوست و نوکیا اعلام کرد که این برند لوکس را به شرکت خصوصی EQT فروخته است اگر چه هنوز مبلغ نهایی در این زمینه اعلام نشده است. این قرارداد در نیمه دوم سال بسته خواهد شد و نوکیا ۱۰ درصد از سهام این شرکت را همچنان حفظ خواهد کرد.

slashgear

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *