قابلیت جدید Graph Search در فیس بوک

tablighat

قابلیت جدید Graph Search در فیس بوک

graph search

graph search

آیا تا به حال در یک شبکه اجتماعی به دنبالیک شخص،یک مکان دیدنی و خاص و یا حتی گروه موسیقی بوده اید؟تا حالا دقت کرده اید که در برخی از شبکه های اجتماعی علاقه مندی های هر شخص مورد پرسش قرار داده می شود و شما از خود می پرسید که چه فایده ای دارد؟!

دیروز در در مراسمی در فیس بوک،زوکربرگ مدیر عامل شبکه اجتماعی محبوب فیس بوک خبر های جدیدی از شرکتش را اعلام کرد.یک قابلیت جدید به این شبکه اجتماعی اضافه می شود که شما به راحتی بتوانید هر شخص و هر چیزی را که به دنبالش هستید جستوجو و پیدا کنید.نام این قابلیت جدید فیس بوک Graph Search است.این قابلیت به کاربران این اجازه را می دهد تا به راحتی برای مثال هر فردی را که از نوعی پنیر،نوع خاصی غذا و…. علاقه دارد را جستوجو و گرد هم جمع آوری کنید.

یا برای مثال شما در یک کشور یا ایالت و یا یک شهر به دنبال رستوران و رتبه بندی آن هستید از طریق این جستوجو به راحتی می توانید تمام رستوران ها را جستوجو کنید و حتی رتبه ی آن ها را به صورت یک گراف بسیار زیبا تماشا کنید.این قابلیت هنوز عمومی نشده است.البته زوکربرگ این نکته را گفت که این قابلیت را بزودی برای تمام کاربران به اجرا در خواهد آورد.

graph search

graph search

فیس بوک تا به امروز ۱بیلیون عضو،۲۴۰ بیلیون عکس و ۱تریلیون کانکشن دارد.

slashgear

tablighat

Omid Ka

به طراحی وب و همچنین کار با سیستم مدیریت های مختلف علاقه مندم و همچنین در زمینه اخبار فناوری و تکنولوژی در خدمت دوستداران پی سی دراپ هستم :-)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *